O nás

Taková trochu jiná škola ;)


Jazykové kurzy Sovička Kolín nabízí

 • individuální kurzy
 • firemní výuku

 

 

U nás se Vám dostane profesionálního přístupu i péče. To vše za příznivé ceny!

Kontaktujte mne na tel.: 739 531 173 nebo na emailu: ubryovaklara@gmail.com

Těším se na Vás !

Klára

Charakteristika Jazykových kurzů Sovička:

 • srozumitelná a zábavná forma výuky
 • příprava na běžnou každodenní konverzaci
 • důraz na zlepšení komunikačních dovedností
 • malé skupiny 3-7 účastníků v rámci kurzů pro veřejnost
 • kurzy vhodné pro dospělé i děti
 • výuka probíhá v rozsahu 7.00–20.00 hod

Lekce vás budou bavit a o to větší pokrok v jazyce uděláte. Nabízím kurzy různých typů, délky, intenzity a jazykové úrovně. V  nabídce vždy naleznete kurz vyhovující vašim požadavkům. Umím vyjít vstříc potřebám každého studenta.

Co o nás říkají naši zákazníci


 • Společnost Jazykové kurzy Sovička Kolín můžeme rozhodně doporučit. V rámci firemní vriuky jsme velmi spokojeni s obsahem uýuky (především procvičování a zdokonalování praktických jazykorných dovedností) i s lektorkou. Lektorka je zkušená a dokáže vhodně a rychle reagovat na požadavky studentů. Výborně také funguje zpětná vazba a komunikace ohledně termínů výuky či případných změn ve formátu výuky.

  lng. lva Horová, AbecedaPC
 • Dlouhodobě a pravidelně využíváme jazykovou výuku Sovičky Kolín Kláry Ubryové a mohu s klidným svědomím konstatovat, že vše probíhá k naší velké spokojenosti a mohu jí dát jen to nejlepší doporučení. Líbí se nám velice vstřícný přístup, dle společné domluvy programově složené hodiny a pružné reakce na občasné změny termínů výuky. Klára se své práci věnuje maximálně, chápe naše slabiny a snaží se nacházet správnou koncepci výuky. Myslím, že Sovička Kolín je skvělá volba, která nejenom, že nabízí jazykové kurzy, ale i něco navíc a to především v oblasti příjemného přístupu ke studentům, což se rozhodně v dnešní době nedá říci o každém.

  Ing. Pavel Matyáš, jednatel IPM Building spol. s r.o.
 • Thanks once again for the tour. I was impressed about what you have telling us about the city. If I know of someone from my circle of my acquaintances travelling to Prague I will definitely recommend you. All the best and have a good time.

  Peter Glanzmann, Switzerland
 • Thank you so much for your tour. Of numerous cities I visited on my trip Prague was my favourite and you were one of the reasons why. You are very professional and you have great enthusiasm for you city. I really enjoyed the knowledge you passed on to me, all of which was totally relevant to the sites we saw. Also I was very impressed with the deep knowledge of the history of your wonderful city that you were able to pass on to me. The Coronation Route was a lovely representation of Prague as was the dinner cruise. I really enjoye my time in Prague and can´t wait to get back. I will recommend you to all of my friends who plan on going to your city. It was an outstanding day and I really enjoyed my time with you.

  Rob Zeigler, San Francisco, California, USA
 • Thank you very much, we had a wonderful time and thanks to you we have a lot of great memories from our stay in Prague. All other countries that we went to were great and we can´t wait until our next trip back to Europe. We could see everything we wanted to see with you. You were great. Please be in touch and hopefully we will see you soon.

  Arash Hafizi, Ghazaleh Fahim, Minoo Shahrooz, Rostami Shahrooz, Los Angeles, California, USA